یاران آفتاب


نخستین جشنواره آثار رسانه ای یاران آفتاب، ویژه سی و چهارمین بهار انقلاب اسلامی ایران، به همت پرتال امام خمینی (س) و با شرکت فعالان رسانه های کشور در حوزه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های اینترنتی و همچنین وبلاگ نویسان مطرح کشور که رسالت امتداد اندیشه های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را بر دوش می کشند، برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، این جشنواره که با اهدافی چون بسیج فعالان رسانه ای کشور در راستای انعکاس دیدگاه ها و آرای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی، تقویت بسترهای رسانه ای کشور در راستای معرفی آثار حضرت امام خمینی (س)، ایجاد فرصت هم افزایی و گسترش همکاری های رسانه ای حول محور اندیشه های حضرت امام خمینی(س) و آشنا شدن اصحاب رسانه با پرتال امام خمینی (س) و کارکردهای محتوایی آن برگزار می شود، پذیرای آثار رسانه ای در زمینه اطلاع رسانی اخبار و هم انعکاس افکار حضرت امام خمینی(س) است.

جشنواره یاران آفتاب، شامل پوشش و پایش آثار رسانه ای منعکس شده در مطبوعات، خبرگزاری ها ، پایگاه های خبری و وبلاگ های فعال است که در چهار رشته مصاحبه، گزارش، یادداشت ... می باشد


کاربر گرامی :

این مسابقه غیر فعال است و امکان شرکت در آن وجود ندارد